Доставка чорнозему

Чорнозем заслужено називають еталоном ґрунту, так як він в основному складається з гумусу (перегною), який утворюється природним шляхом при перегніванні рослинних та тваринних останків.
Головна характеристика чорнозему – високий природний рівень родючості. Він застосовується при плануванні поверхні, окультуренні земель, проведенні ландшафтних та озеленювальних робіт, у садівництві та городництві.

Сам по собі Чорнозем комковатий, чорного кольору, має зернисту структуру, не надто пухкий, проте прекрасно проводить повітря і воду.

Ми можемо доставити на вашу ділянку будь-який тоннаж чорнозему, торфу чи родючого ґрунту в будь-яку точку Броварів, Броварського та Бориспільського району. Доставка чорнозему виконується самоскидами вантажопідйомність від 5 тонн та більше; 10т., 15т., 20т., 25т. та 30 тонн!

Ціна на тонну 300 грн. Купуючи грунт у нас, Ви можете бути впевнені в його якості, правильному тоннажі і точності співвідношення Ціна = Якість!

Ціни на ґрунт договірні та залежать від обсягу вантажу, від типу ґрунту, обраного вами та відстані до місця призначення.

Враховуючи наш багаторічний досвід, ми допоможемо Вам правильно підібрати вид ґрунту в залежності від ваших цілей та вихідних даних. Гарантуємо бездоганний сервіс та оперативну доставку на Ваш об’єкт.

Родючий рослинний ґрунт
Такий вид ґрунту використовують переважно у сфері озеленення. Це ідеальне рішення для створення газону, паркових зон, розбивки клумб або відновлення пошкодженого грунту. Пісок та мінеральні речовини у його складі забезпечують йому необхідну щільність, ідеально утримують вологу та повітря, що сприятливо позначається на рості рослин. При додаванні рослинного ґрунту в ґрунт, структура землі виходить комкуватою і пухкою. Має нейтральну чи слабку кислотність.
Ціна родючого рослинного ґрунту залежить від місця його зняття – зазвичай це роблять в екологічно чистих місцях.

Ми гарантуємо високу якість грунту, що поставляється, оперативну доставку товару за потрібною адресою в будь-який зручний для Вас час.

Ціна за тонну – від 300 грн. Купуючи ґрунт у нас, Ви можете бути впевнені, що ми завжди готові скоригувати підсумкову вартість замовлення на вашу користь.