Доставка піску

Пісок річковий – будівельний пісок, який видобувається з річкового дна шляхом намивання. Він відрізняється від яружного піску максимальним рівнем очищення і мінімальною присутністю сторонніх мулистих і глинистих домішок.

Річковий пісок застосовується як заповнювач для бетону, розчину, для виробництва будівельних матеріалів та конструкцій, з нього виконуються підстави доріг.

Наше підприємство надає доставку високоякісного річкового піску, який відповідає вимогам та може використовуватись у всіх видах будівництва без обмежень. Так само він має досить велику фракцію, що дає можливість підвищити рівень якості бетону.

Вантажопідйомність автомобілів – від 3 до 30-ти тонн.

Ціна за тонну – від 300 грн. Купуючи ґрунт у нас, Ви можете бути впевнені, що ми завжди готові скоригувати підсумкову вартість замовлення на вашу користь.

Пісок яружний – різновид будівельного піску, який переважно використовується при здійсненні оздоблювальних та штукатурних робіт, а також благоустрою територій та проведення дорожніх робіт.

Характерною особливістю яружного піску є дрібнозерниста структура та наявність глиняних домішок. Він відрізняється гарною зчеплюваністю з різними в’яжучими речовинами, тому будівельні розчини у складі які є яружний пісок мають підвищену міцність.
Вантажопідйомність автомобілів – від 3 до 30-ти тонн.

Ціна за тонну – від 200 грн. Купуючи ґрунт у нас, Ви можете бути впевнені, що ми завжди готові скоригувати підсумкову вартість замовлення на вашу користь.